امید مجرد با هدف صیغه یابی و ازدواج موقت از سایت تبریز و آذربایجان شرقی

شناسه در سایت: 18687
تاریخ عضویت: 1389/09/09
در کل ادم منطقی، معقول، راز نگه دار، ملایم، عاطفی و رمانتیک، قابل اعتمادی هستم.به علت مجموعه مشکلاتی که دارم و نمیتونم ازدواج دایم بکنم مجبور به انتخاب صیغه شدم و اگه 25 % موقعیت ازدواج دایم داشتم هیچ وقت سراغ این سایت نمیومدم. در کل عمرم فقط 1 شب صیغه کردم با یک خانومی که از طریق این سایت آشنا شده بودیم چون از شهر دیگه ای بود تمایل نداشت ادامه بدیم که تموم شد. دیگه با هیچ خانومی ارتباط نداشتم. مذهبی مقید هستم و به اعتقاداتم پایبندم، دروغ تو قاموس من جایی نداره اهل مطالعه ( بیشتر ادبیات، فلسفه و جامعه شناسی تاریخی) و موسیقی سنتی هستم سعی میکنم به همه تا جایی که از دستم بر میاد بدون چشم داشتی کمک کنم.
از طرف مقابلم انتظار دارم که هدفش از آشنایی پول و مادیات نباشه دوستم داشته باشه و دوستش داشته باشم و واقعاً یک رابطه عاطفی نسبتاً پایدار با هم داشته باشیم هر چند که در این ارتباط نا خود آگاه کمک های مادی هم میکنم. سن طرف مقابلم واسم مهم نیست مهم وجود رابطه احساسی هست اما ترجیح میدم با خانومی ازدواج موقت بکنم که یا موقعیت ازدواج دایم نداره و یا خودش نمیخواد به هر دلیل ازدواج دایم بکنه.
درآاخر این که شاید در اولین ملاقات نتونم خود واقعیمو نشون بدم و خوشتون نیاد ازم، اما مطمئنم خود واقعی ام مورد پسند هر خانومی واقع خواهد شد. ضمناً اهل نماز روزه ام و معتقد به دین اسلام و کسی رو میخوام که اهل نماز روزه باشه و معتقد به اسلام! فقط و فقط و فقط هم به خاطر نیافتادن در منجلاب گناه و بی بند و باری که تا به حال نداشتم و به کمک خدا در آینده هم نخواهم داشت ازدواج موقت میکنم. و اینو هم بگم که ازدواج موقت رو به صورت مراجعه به پزشک هم در مورد خودم و هم طرف مقابلم که از بیماری های احتمالی هم خیالمون راحت باشه و در دفتر خانه ازدواج انجام خواهم داد ( خودمون صیغه رو نمیخونیم. به امید خدا که به زودی بتونم فرد مورد نظرم رو پیدا کنم
مشخصات عمومی برای همسریابی
نام: امید
سن: 35 ساله متولد 1361/12/08
محل سکونت: شهر تبریز از استان آذربایجان شرقی
وضعیت ازدواج دائم: مجرد
قومیت: ترک
تعداد فرزندانم: 0
سن بزرگترین فرزندم: 0
اطلاعات شخصی
مهمترین معیار ازدواج موقت: شخصیت
شیوه زندگی: همراه با خانواده
محل زندگی: مرکز شهر
مصرف سیگار: خیر
مصرف الکل: خیر
شغل و تحصیلات
تحصیلات: لیسانس
وضعیت اشتغال: شاغل
اعتقادات
دین و مذهب: اسلام - شیعه
وضعیت حجاب: آقا هستم
وضعیت مالی
میزان درآمد: بین 500 تا 700 هزار تومان
وضعیت اتومبیل: دارای اتومبیل بین 1 تا 5 میلیون
وضعیت سلامت
وضعیت سلامت: سالم
مشخصات ظاهری
قد: 180
وزن: 80
رنگ پوست: سبزه تیره
زیبایی - یک کمترین: 3
تیپ - یک کمترین: 4