ارسلان در حال جدایی با هدف صیغه یابی و ازدواج موقت از سایت تهران

شناسه در سایت: 290291
تاریخ عضویت: 1392/01/07
به خاطر مشکلاتی که برایم پیش آمده، در حال حاضر هدفم از ازدواج موقت فقط بر طرف کردن نیاز جنسی است. و اگر کسی از من انتظار یک مونس و همراه عاشق کشته داشته باشد اشتباه کرده است. و البته سوء تفاهم نشود، باید بگویم اساسا قادر به برقراری یک رابطه جنسی صرف و بدون عاطفه نیستم و خلاصه اینکه هدفم از ازدواج موقت، یک « ازدواج موقت» چند ماهه است. اگر به فضل خداوند مشکلم حل شد، ضمن آروزی خوشبخی برای همسر موقتم از او جدا می شوم، ولی اگر حل نشد، از خدا می خواهم این ازدواج موقت شروع اتفاقات مشترک زیبای دیگری در زندگی من و ایشان باشد.
باید عرض کنم، متاسفانه امکان فراهم کردن خانه و فضای مناسبی برای ملاقات همسرم موقتم ندارم بنابراین فقط با خانمی که قادر به تدارک چنین فضایی باشند می توانم ازدواج کنم.
به هیچ وجه دوست ندارم ازدواج موقتم حاشیه و نا آرامی داشته باشد و از آنجا که این رابطه مشروع را به هدف کسب آرامش برای خودم و ایجاد آرامش برای همسر موقتم می خواهم، از ایجاد هر گونه حاشیه سازی و درد سر برای خودم و طرف مقابلم پرهیز می کنم.
اما مهمترین انتظاراتی که از همسر دارم، قبل از هر چیز، صداقت و احترام متقابل است. دوم اینکه بر این عقد موقت پایبند باشد و سوم اینکه از سلامت جسمی برخوردار باشد و در راس این سلامت جسمی، عدم ابتلا به بیماری های مقاربتی برایم دارای اهمیت است.
اینکه ایشان، قبلا با مرد یا مردهای دیگری رابطه داشته است اصلا برایم اهمیت ندارد بلکه چیزی که خیلی برایم مهم است، پاکدامنی و عفت اوست. یعنی برایم مهم است که با خانمی ازدواج موقت کنم که قبلا رابطه نا مشروع نداشته است.
مشخصات عمومی برای همسریابی
نام: ارسلان
سن: 34 ساله متولد 1362/04/01
محل سکونت: شهر تهران از استان تهران
وضعیت ازدواج دائم: در حال جدایی
قومیت: فارس
تعداد فرزندانم: 1
سن بزرگترین فرزندم: 1
اطلاعات شخصی
مهمترین معیار ازدواج موقت: شخصیت
شیوه زندگی: همراه با خانواده
محل زندگی: مرکز شهر
مصرف سیگار: خیر
مصرف الکل: خیر
شغل و تحصیلات
تحصیلات: فوق لیسانس
وضعیت اشتغال: شاغل
اعتقادات
دین و مذهب: اسلام - شیعه
وضعیت حجاب: آقا هستم
وضعیت مالی
میزان درآمد: بین 1/5 تا 2 میلیون تومان
وضعیت اتومبیل: دارای اتومبیل بین 10 تا 20 میلیون
وضعیت سلامت
وضعیت سلامت: سالم
مشخصات ظاهری
قد: 178
وزن: 105
رنگ پوست: سبزه روشن
زیبایی - یک کمترین: 4
تیپ - یک کمترین: 3