taka مجرد با هدف صیغه یابی و ازدواج موقت از سایت مشهد و خراسان رضوی

شناسه در سایت: 305707
تاریخ عضویت: 1392/03/04
من یک کارآفرین هستم نه از جنس آنها که تاکنون بازار به خود دیده است انسانی که روحش از آینده است و جسمش در اکنون نفس می کشد ، رسالتش تغییر خود و پس از ان دنیاست.او میداند هدف چیست و بارها برای اشتیاق سوزانش گریسته است.بارها نفی و نهی شده است. بارها به دلیل کج فهمی نادانان دچار تحمل رنج وسختی شده است. انسانی که عاشق زندگیست و برای آن که سربلند زندگی کند می جنگد. با تمام وجودش میخواهد و می داند که تواناییش در این دنیا نامحدود است. او می داند چه می خواهد و یقین دارد به آن میرسد. انسانی که شکست و ناممکن را از ذهنش زدوده است و تنها به رسیدن و پیروزی می اندیشد. او ابـَر انسان را به معنای کامل تفسیر کرده است. او میداند نزدیکترین به خداست و رسالتش در دنیا چیست. انسانی که از دریا عمیقتر از کوه محکمتر از درخت ریشه دار تر از آسمان بلندتر از توفان جنبنده تر از آتش سوزنده تر از الماس برنده تر از خاک محجوبتر و از عقاب بلند پرواز تر است.
من در دوئل با سرنوشت هرگز نمی بازم حتی اگر سر نیزه زهر آگینش را در وجودم فرو کند زیرا پایان داستان را من می نویسم. عطش رسیدن به آرزوهایم چنان وجودم را تسخیر کرده است که به چیزی جز رسیدن فکر نمی کنم. من دنیا را با دستان کوچکم ، قلب ساده و مهربانم ، ایمان راسخم و با تمام وجودم تسخیر می کنم. در مواجه با مشکلات و در اوج تنهایی هایم باز آن یگانه مهربان را که تنهاترین هم هست به یاد می آورم. گویا با تمام وجود او را در کنار خود احساس میکنم و میبینم او هم از موفقیتم همچون من لذت میبرد و نیرو و اراده می بخشیدم وچه زیبا تصویری دوستان من !!!
باور کنید : در پس این کوه عظیم نگاهی به وسعت خوشبختی نهفته است پس تیشه را محکمتر بزنید. تا رسیدن به قله های خوشبختی تنها یک نفس مانده است. بدانید آنان که می مانند عاقبت را می بینند. روزی فرا خواهد رسید که بر بام بلند ایران سرود پیروزی سر دهیم.
مشخصات عمومی برای همسریابی
نام: taka
سن: 37 ساله متولد 1359/11/01
محل سکونت: شهر مشهد از استان خراسان رضوی
وضعیت ازدواج دائم: مجرد
قومیت: سایر
تعداد فرزندانم: 0
سن بزرگترین فرزندم: 0
اطلاعات شخصی
مهمترین معیار ازدواج موقت: شخصیت
شیوه زندگی: مستقل (مجردی)
محل زندگی: مرکز شهر
مصرف سیگار: خیر
مصرف الکل: خیر
شغل و تحصیلات
تحصیلات: دیپلم
وضعیت اشتغال: شاغل
اعتقادات
دین و مذهب: اسلام - شیعه
وضعیت حجاب: آقا هستم
وضعیت مالی
میزان درآمد: بین 1 تا 1/5 میلیون تومان
وضعیت اتومبیل: دارای اتومبیل بین 10 تا 20 میلیون
وضعیت سلامت
وضعیت سلامت: سالم
مشخصات ظاهری
قد: 178
وزن: 70
رنگ پوست: سفید
زیبایی - یک کمترین: 4
تیپ - یک کمترین: 5