رضا در حال جدایی با هدف صیغه یابی و ازدواج موقت از سایت قم

شناسه در سایت: 317666
تاریخ عضویت: 1392/04/10
همسرمن به خاطر دو فرزندی که به طور ناخواسته وارد زندگی مان شده دچار مشکلات زیادی شده و نمی تونست با من رابطه عاطفی و جنسی داشته باشه به همین خاطر من دنبال یه کسی هستم بتونه نیازهای عاطفی منو رفع کنه ومن بیشتر دنبال یک رابطه عاطفی هستم تا چیزهای دیگه.
نکته دیگه اینکه من نمی دونم چرا خانوما تا می فهمن یکی قبلا ازدواج کرده و الا هم قصد ازدواج موقت داره فورا موضع میگیرن و فرار می کنن من اومدم ثابت کنم مردای که زن داشتن چون تجربه دارن می تونن خیلی بهتر هوای همسرشونو داشته باشن لطفا نترسید یه بار تجربه کنید پشیمون نمیشید.
اما در مورد خودم اینکه من خیلی مهربون و شوخ هستم خیلی سعی می کنم طرف مقابلم رو درک کنم و دوست دارم طرف مقابلم هم منو درک کنه و نیاز های عاطفی منو تامین کنه، مهربون و با صفا هم باشه.
من بیشتر گشت و گذار تو بیرونو دوست دارم ودوست دارم لحظه های خوشی با هم داشته باشیم البته خودم ماشین ندارم ولی ماشین پدر هست.
نکته دیگه اینکه من اصالتا آذری هستم ولی از 4 سالگی اومدیم قم.
وضعیت مالی خودم هم که خوب نیست ولی پدرم گفته تا درس تموم شه خرجتو میدم الانم خونه پدرم هستم و خودم هم درامد زیادی ندارم در ضمن روم نمی شه از پدرم هزینه مهریه رو بگیرم پس خانوما لطفا یه مقدار مراعات حال مارو هم بکنید.
در پایان هم از خانوما تقاضا دارم زیاد سخت نگیرید خوبی ازدواج موقت اینه که مدت مشخصی داره اگه خدایی نکرده پشیمون هم شدید بعد یه مدت راحت میشید و درخواست دیگه من اینه که خانومایی که به همدم نیاز دارن پیام بدن نه اونایی که نیاز مالی دارن ممنون از شما.
مشخصات عمومی برای همسریابی
نام: رضا
سن: 27 ساله متولد 1369/04/30
محل سکونت: شهر قم از استان قم
وضعیت ازدواج دائم: در حال جدایی
قومیت: ترک
تعداد فرزندانم: 2
سن بزرگترین فرزندم: 2
اطلاعات شخصی
مهمترین معیار ازدواج موقت: شخصیت
شیوه زندگی: همراه با خانواده
محل زندگی: مرکز شهر
مصرف سیگار: خیر
مصرف الکل: خیر
شغل و تحصیلات
تحصیلات: فوق دیپلم
وضعیت اشتغال: شاغل
اعتقادات
دین و مذهب: اسلام - شیعه
وضعیت حجاب: آقا هستم
وضعیت مالی
میزان درآمد: بین 100 تا 300 هزار تومان
وضعیت اتومبیل: دارای اتومبیل بین 10 تا 20 میلیون
وضعیت سلامت
وضعیت سلامت: سالم
مشخصات ظاهری
قد: 183
وزن: 85
رنگ پوست: سفید
زیبایی - یک کمترین: 4
تیپ - یک کمترین: 4