شایان مجرد با هدف صیغه یابی و ازدواج موقت از سایت تهران

شناسه در سایت: 711052
تاریخ عضویت: 1394/06/15
این که کی ام و چی ام و چه شکلی ام توی پروفایلم مشخصه، مهم اونیه که میخام بشم و در گرو به دست آوردن یه عشق افلاطونی و اهوراییه که ارزش داشته باشه آدم جونشم به پاش بده،شاعرم ولی از شعار دادن بیزارمم
طراح و نقاشم ولی هرگز نخواستم آدمارو رنگ کنم،
پسری ام از تبار مجنون که سوار بر اسب سپید آرزوها در پی دختری از قبیله لیلی به هر کوی و برزن سر میزنه تا عشق رو از دل افسانه‌ها بیرون بکشه.
مثه خیلی از پسرای لاف‌زن این زمونه با زمزمه‌های به ظاهر عاشقونه اما پر از نیرنگ در گوش یه دختر معصوم ادعا نمیکنم سرتا پاشو طلا میگیرم! اما با تاج گلی از محبت بر سر و حلقه‌ای از وفا در دست در سراپرده‌‌ی خیال چشم به راه حادثه سبز حضورش تا واپسین نفس می ایستم.
ساده بگم:اگه همسفر همیشگی جاده زندگیم باشی دنیاتو بهشتی میسازم که همه انگشت به دهن بمونن و واژه‌ی عشق در گنجینه لغاتت تعریفی دوباره پیدا کنه و روزی برسه که من و تو ما بشیم و قدم به هفت شهر بزاریم، روزی‌که ناممون تا ابد در تاریخ عاشقای دنیا به‌عنوان آخرین بازمانده و پیام‌آور از دیار عاشقای حقیقی ثبت بشه.
لازم نیست دختر شاه پریون باشی، یه دختر ساده و بی افاده هم میتونه با صداقت،محبت،گذشت و وفای به عهد ملکه‌ی کاخ رویاهام باشه،نیاز نیست عروسکی نمایشی و خوش رنگ و لعاب باشی تا چشم و دلم پی دخترکان سرخاب سپیداب کرده‌ی طناز سر هر کوی و گذر نیوفته، ظاهری آراسته اما بی آلایش و نجابتی زنونه کافیه تا یگانه تندیس زیبایی و الهه افسونگر زندگیم باشی و سند خونه دلم تمام و کمال به نامت بخوره. پس بیا با طلوع بی زوال خورشید عشق تولد دوباره هم باشیم و بهار خوشبختیمون رو به جشن و سرور بنشینیم.
مشخصات عمومی برای همسریابی
نام: شایان
سن: 31 ساله متولد 1365/09/14
محل سکونت: شهر تهران از استان تهران
وضعیت ازدواج دائم: مجرد
قومیت: فارس
تعداد فرزندانم: 0
سن بزرگترین فرزندم: 0
اطلاعات شخصی
مهمترین معیار ازدواج موقت: زیبایی
شیوه زندگی: مستقل (مجردی)
محل زندگی: مرکز شهر
مصرف سیگار: خیر
مصرف الکل: خیر
شغل و تحصیلات
تحصیلات: فوق لیسانس
وضعیت اشتغال: شاغل
اعتقادات
دین و مذهب: اسلام - شیعه
وضعیت حجاب: آقا هستم
وضعیت مالی
میزان درآمد: بین 3 تا 5 میلیون تومان
وضعیت اتومبیل: بدون اتومبیل
وضعیت سلامت
وضعیت سلامت: سالم
مشخصات ظاهری
قد: 188
وزن: 84
رنگ پوست: سبزه روشن
زیبایی - یک کمترین: 5
تیپ - یک کمترین: 4