پوریا مجرد با هدف صیغه یابی و ازدواج موقت از سایت تهران

شناسه در سایت: 712617
تاریخ عضویت: 1394/06/19
چیزی که معلوم و به قولی مستند و قابل اندازه گیریه(!)، تحصیلکرده رشته برق در بهترین دانشگاه های تهران در هر سه مقطع؛ درسخون بودم و رتبه کنکورم زیر دویست بوده، اما خب اشتباه کردم و نرفنم رشته تجربی و الآن هم واسه درآمد بیشتر مجبورم خیلی زحمت بیشتری بکشم؛ مهندسی همینه دیگه! شنا، فوتبال و کوهنوردی رو بیشتر از بقیه ورزشها انجام میدم، اما به صورت تفریحی. اصالتاً جنوبی هستیم. خونه رو که عمراً هیچ مهندسی خونده ای به سن من از پول خودش داشته باشه؛ این فسقل درآمدم رو هم ترجیح میدم سرمایه گذاری کنم تا ماشین بخرم. البته اکثراً با ضرر همراهه خدا رو شکر!‌ :)) بقیه موارد هم مثل شوخ بودن، اجتماعی بودن، خوش اخلاقی، خوش لباسی و ... که کیفیه و بقیه باید نظر بدن ؛-) عکسم رو هم اگر خواستین که ببینین، تنظیمش رو گذاشتم برای افرادی که به من پیام میدن... شاد باشید :) راستی من اینجوریم: منطقی؛ بسیار مرتب و منظم؛ با سلیقه؛ دقیق؛ آشپزی افتضاح! بد حافظه؛ دیرجوش اما بدجوش! باقی بدیها رو هم خودتون ببینید و تشخیص بدین. اما اونچه که من دوست دارم در مورد همسرم:
به غیر از یک سری بدیهیات مثل شخصیت، پختگی، طرز فکر، منانت، مهربونی، آرامش و مواردی مثل اینها که مسلماً هر کسی دوست داره که همسرش داشته باشدشون، یه چیزهایی هست که چون زیاد شده میگم:
تو صحبت کردن و رفتارهاش پسرونه یا بددهن نباشه؛ لاغر یا متوسط باشه؛ ترجیحاً تحصیلکرده دانشگاههای دولتی باشه، مگه اینکه باقی موارد (اخلاق و کمالات) خیلی عالی باشه؛ چون تو محیطهای دانشگاه آزاد خیلی سخته کسی بتونه خودش رو از جو ناسالم و سنگین رقابتی ارتباطاتِ اونجا حفظ کنه و انگ دُگم بودن رو تحمل کنه. باقی موارد هم که باید دید، چون باز سلیقه ایه. راستی، خداییش اهل ساپورت و برج روی سر و لباسای جلف و آرایشهای عجیب غریب و این چیزا نباشه که من اصلاَ روم نمیشه باهاش قدم هم بزنم. یه خانم باید سنگین و رنگین بپوشه و یه سلیقه خوب داشته باشه، نه هر چی که مٌد شد! (ببخشید دیگه، ما نسل قدیمیم، فکرمون دچار جموده! :دی)
مشخصات عمومی برای همسریابی
نام: پوریا
سن: 34 ساله متولد 1362/10/09
محل سکونت: شهر تهران از استان تهران
وضعیت ازدواج دائم: مجرد
قومیت: فارس
تعداد فرزندانم: 0
سن بزرگترین فرزندم: 0
اطلاعات شخصی
مهمترین معیار ازدواج موقت: شخصیت
شیوه زندگی: همراه با خانواده
محل زندگی: مرکز شهر
مصرف سیگار: خیر
مصرف الکل: خیر
شغل و تحصیلات
تحصیلات: دکترای تخصصی
وضعیت اشتغال: دانشجو
اعتقادات
دین و مذهب: اسلام - شیعه
وضعیت حجاب: آقا هستم
وضعیت مالی
میزان درآمد: بین 1/5 تا 2 میلیون تومان
وضعیت اتومبیل: بدون اتومبیل
وضعیت سلامت
وضعیت سلامت: سالم
مشخصات ظاهری
قد: 175
وزن: 65
رنگ پوست: سبزه روشن
زیبایی - یک کمترین: 4
تیپ - یک کمترین: 4